سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اگر تو به زندگى پشت کرده‏اى و مرگ به تو روى آور است پس چه زود دیدار میسر است . [نهج البلاغه]
یادداشتها و برداشتها
 
همه چهار زن دارند

تعجبهمه چهار زن دارندتعجب

روزی روزگاری تاجر ثروتمندی بود که 4 زن داشت  . زن چهارم را از همه بیشتر دوست داشت و او را مدام با جواهرات گران قیمت و غذاهای خوشمزه  پذیرایی می کرد. بسیار مراقبش بود و تنها بهترین چیزها را به او می داد .

زن سومش را هم خیلی دوست داشت و به او افتخار میکرد . پیش دوستهایش اورا برای جلوه گری می برد گرچه واهمه شدیدی داشت که روزی او با مردی دیگر برود و تنهایش بگذارد

واقعیت این است که او زن دومش را هم بسیار دوست می داشت . او زنی بسیار مهربان بود که دائما نگران و مراقب مرد بود . مرد در هر مشکلی به او پناه می برد و او نیز به تاجر کمک می کرد تا گره کارش را بگشاید و از مخمصه بیرون بیاید In Love.

اما زن اول مرد ، زنی بسیار وفادار و توانا که در حقیقت عامل اصلی ثروتمند شدن او و موفق بودنش در زندگی بود ، اصلا مورد توجه مرد نبود . با اینکه از صمیم قلب عاشق شوهرش بود اما مرد تاجر به ندرت وجود او را در خانه ای که تمام کارهایش با او بود حس می کرد و تقریبا هیچ توجهی به او نداشت .

روزی مرد احساس مریضی کرد و قبل از آنکه دیر شود فهمید که به زودی خواهد مرد. به دارایی زیاد و زندگی مرفه خود اندیشید و با خود گفت :

" من اکنون 4 زن دارم ، اما اگر بمیرم دیگر هیچ کسی را نخواهم داشت ، چه تنها و بیچاره  خواهم شد !"

بنابرین تصمیم گرفت با زنانش حرف بزند و برای تنهاییش فکری بکند . اول از همه سراغ زن چهارم رفت و گفت :

" من تورا از همه بیشتر دوست دارم و از همه بیشتر به تو توجه کرده ام و انواع راحتی ها را برایت فراهم آورده ام ، حالا در برابر این همه محبت من آیا در مرگ با من همراه می شوی تا تنها نمانم؟"

زن به سرعت گفت :" هرگز" همین یک کلمه و مرد را رها کرد.

ناچاربا قلبی که به شدت شکسته بود  نزد زن سوم رفت و گفت :

" من در زندگی ترا بسیار دوست داشتم آیا در این سفر همراه من خواهی آمد؟"

زن گفت :" البته که نه! زندگی در اینجا بسیار خوب است . تازه من بعد از تو می خواهم دوباره ازدواج کنم و بیشتر خوش باشم " قلب مرد یخ کرد.

مرد تاجر به زن دوم رو آورد و گفت :

" تو همیشه به من کمک کرده ای . این بار هم به کمکت نیاز شدیدی دارم شاید از همیشه بیشتر ، می توانی در مرگ همراه من باشی؟"

زن گفت :" این بار با دفعات دیگر فرق دارد . من نهایتا می توانم تا گورستان همراه جسم بی جان تو بیایم اما در مرگ ،...متاسفم!" گویی صاعقه ای به قلب مرد آتش زد.

در همین حین صدایی او را به خود آورد :

" من با تو می مانم ، هرجا که بروی" تاجر نگاهش کرد ، زن اول بود که پوست و استخوان شده بود ، انگار سوء تغذیه بیمارش کرده باشد .غم سراسر وجودش را تیره و ناخوش  کرده بود و هیچ زیبایی و نشاطی برایش باقی نمانده بود . تاجر سرش را به زیر انداخت و آرام گفت :" باید آن روزهایی که می توانستم به تو توجه میکردم و مراقبت بودم ..."

در حقیقت همه ما چهار زن داریم !

الف : زن چهارم که بدن ماست . مهم نیست چقدر زمان و پول صرف زیبا کردن او بکنی وقت مرگ ، اول از همه او ترا ترک می کند.

ب: زن سوم که دارایی های ماست . هرچقدر هم برایت عزیز باشند وقتی بمیری به دست دیگران خواهد افتاد.

ج : زن دوم که خانواده و دوستان ما هستند . هر چقدر هم صمیمی و عزیز باشند ، وقت مردن نهایتا تا سر مزارت کنارت خواهند ماند.

د: زن اول که روح ماست. غالبا به آن بی توجهیم و تمام وقت خود را صرف تن و پول و دوست می کنیم . او ضامن توانمندی های ماست اما ما ضعیف و درمانده رهایش کرده ایم تا روزی که قرار است همراه ما باشد اما دیگر هیچ قدرت و توانی برایش باقی نمانده است.

 


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/19:: 6:23 صبح     |     () نظر
 
چگونه حرف دلمان را بدون رنجاندن همسرخود بیان نمائیم؟

چگونه حرف دلمان را بدون رنجاندن همسرخود بیان نمائیم؟


 بسیاری افراد تصور می کنند که باید تمام اتفاقات و عوامل موافق نظرشان باشد تا احساس خوشحالی و راحتی کنند. در غیر این صورت ناراضی هستند. زندگی همواره سرشار از لحظات تلخ و شیرین است و نمی توان انتظار داشت که موضوعات و مشکلات ناراحت کننده به وجود نیایند.


البته در عمق و شدت ناراحتی ها نیز وضعیت آقایان متفاوت از خانم هاست. شاید توجه کرده باشید که خانم ها در ساختار فکری خود نیز با آقایان تفاوت هایی دارند. وقتی آقایان از مسئله ای ناراحت هستند یا فکرشان مشغول چیزی است ترجیح می دهند تنها باشند و با کسی صحبت نکنند، زیرا معتقدند که با فکر کردن خودشان می توانند راه حلی برای مسئله مورد نظر پیدا کنند. در چنین شرایطی خانم ها تصور می کنند که آقا از آنجایی که با ایشان احساس صمیمیت نمی کند مایل به مطرح کردن موضوع نیست. چرا که خانم ها عادت دارند در مواردی که با مشکلات روبه رو می شوند مشکل خود را با دیگری در میان بگذارند تا حتی الامکان شنونده باشد و با ایشان احساس همدردی کرده و تایید کند که ناراحتی شان قابل توجه است.


حالا آیا راه هایی وجود دارد که این رنجیدن خانم ها به حداقل برسد یا خیر؟


پاسخ مثبت است. به موارد زیر توجه نمایید تا صحت مطلب را تأیید نمایید:


احساس خوشحالی همواره درونی است


بسیاری افراد تصور می کنند که باید تمام اتفاقات و عوامل موافق نظرشان باشد تا احساس خوشحالی و راحتی کنند. در غیر این صورت ناراضی هستند.


چنانچه ما بپذیریم که ریشه بسیاری از اتفاقات بیرونی در عمق وجود خودمان است قادر به تغییر آنها خواهیم بود.


در برخی شرایط ممکن است شما اصولا احساس خوبی نداشته باشید. در چنین شرایطی هر صحبت یا اتفاقی می تواند شما را برنجاند برای مثال مادری را مجسم کنید که بسیار خوشحال و آرام است. در این حال به کودک خود یک بستنی می دهد اما کودک در دقایق اولیه بستنی را تصادفا روی لباس و زمین می ریزد. در این حال از آنجایی که مادر احساس خوبی داشته با روی خوش لباس و زمین را تمیز می کند. اما مادری را مجسم کنید که ناراحت و عصبانی است و از زندگی خود رضایت ندارد. اگر این اتفاق در مورد کودک این مادر بیفتد احتمالا شروع به داد و فریاد کرده و خود را قربانی کارهای اشتباه اطرافیان می بیند. در هر دو مورد یک اتفاق افتاد اما نحوه نگرش به موضوع متفاوت بود.


وقتی از موضوع یا صحبتی ناراحت می شوید بهتر است اول به احساس خود رجوع کنید. اگر احساس خوبی داشتید به مسئله بپردازید در غیر این صورت با خود بگویید بعدا راجع به آن فکر می کنم. در بسیاری از موارد اگر یک یا چند ساعت از مسئله بگذرد یا حتی اگر شب را به صبح برسانید فکرتان آزادتر شده و در صورت پرداختن مجدد به مسئله خواهید دید که اصلا اوضاع به آن بدی نیز نبوده است پس علتی ندارد که تمام روز خود را خراب سازید و فکر و ذهن خود را به جای پرداختن به کارهای سازنده و موفقیت به یک موضوع جزئی محدود نمایید که درنهایت نیز حاصلی عایدتان نمی شود.


? از طرف مقابل سؤال کنید


در بسیاری موارد از حرکت- رفتار یا گفتاری ناراحت می شوید و آن را بارها در ذهن خود مرور می کنید و هر بار بیش از پیش ناراحت و رنجیده خاطر می شوید. در چنین شرایطی توصیه ما به شما این است که در همان لحظه از طرف مقابل بخواهید منظورش را برایتان توضیح دهد.


برای مثال از او بپرسید «منظورتان چیست؟» یا اینکه «منظورتان این است که...؟» یا اینکه وقتی کسی مرتب از شما ایراد می گیرد مودبانه از او بپرسید «پیشنهاد شما اگر جای من بودید چیست؟» یا اینکه «راه بهتری به نظر شما می رسد؟»


با چنین شیوه های ساده ای متوجه منظور واقعی او می شوید. شاید واقعا طرف مقابل قصد آزردن شما را نداشته. اگر هم داشته با این روش از ادامه کار او جلوگیری می کنید. بدون اینکه مدت ها رنجیده خاطر بمانید.


? مخالفت بدون ناسازگاری را بیاموزیم


لازم نیست تمام انسان ها با یکدیگر هم عقیده باشند. تفاوت بخشی از زندگی طبیعی است. اما می توان با تدبیر این مخالفت ها را دلنشین کرد.


همواره به یاد داشته باشید صرف اینکه با کسی هم عقیده نیستید دلیل ندارد که با او دشمن بوده و از یکدیگر کینه داشته باشید. می توان با افراد روابط محبت آمیزی داشت اما در عین حال با برخی از عقایدشان مخالف بود. یکی از شیوه ها در چنین شرایطی این است که هدف نهایی را بر دوستی پایه گذاری کنیم. یعنی در مورد مسائلی که می دانید با طرف مقابل اختلاف عقیده دارید با او صحبت نکنید تا مجبور نشوید با بحث و مجادله او را متقاعد کنید.


وقتی با فردی مثل همسرتان بر سر تربیت فرزند یا هر مسئله دیگری اختلاف نظر دارید به جای اینکه هر یک سعی در به کرسی نشاندن حرف خود داشته باشید بهتر است با همدلی به وی بگویید: «می دانم که هر دو موافقت و مصالح کلی خانواده را می خواهیم فقط از شیوه ها و راه های مختلف به آن می رسیم. پس می توانیم راه های گوناگون را مورد بررسی قرار دهیم تا بهترین را انتخاب کنیم» نه اینکه مرتب غر زده و بداخلاقی کنیم تا طرف مقابل هم در لاک دفاعی فرو رفته و پافشاری بیشتری بر سر عقیده خود کند.


دقت داشته باشید که هر انسانی طرز تفکر خاص خود را دارد و نمی توان عقیده خود را به کسی تحمیل کرد. اگر هم چنین شود کوتاه مدت است و دوام ندارد. پس گاهی اوقات که رفتار یا گفتار طرف مقابل شما را می آزارد با تدبیر موضوع بحث را تغییر داده و به سمتی ببرید که هر دو بی طرفانه صحبت کنید. خواهید دید که پس از چند دقیقه آرامش لازم دوباره حاکم خواهد شد.


روزنامه کیهان

من از وب بسیار خوب دوست من حسن زارع گرفتم

کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/13:: 5:39 صبح     |     () نظر
 
10 ایده برای کمک به اداره زندگی پرمشغله
 • نویسنده : اکبر هلالی:: 8/8/1387:: 2:44 عصر
 • 10 ایده برای کمک به
  اداره زندگی پرمشغله‌  ساده کردن زندگی لزوماً به این معنی نیست که از چیزهایی که می خواهید در زندگی، بگذرید. درواقع، دقیقاً متضاد این است.
  ساده کردن زندگی به شما زمان بیشتری برای انجام کارهایی که وقت و انرژی برایشان می خواهید، می دهد (مثل ورزش، کتاب خواندن یا شرکت در یک کلاس آموزشی). این ایده ها را امتحان کنید تا زمان، هزینه، پشتیبانی و فضای بیشتری در زندگی پرمشغله تان ایجاد کنید.


  1. یک عادت جدید در خودتان ایجاد کنید و آنرا به سایر اعضای خانواده هم آموزش دهید: هیچوقت بدون اینکه چیزی با خود ببرید اتاق را ترک نکنید. مثلاً اگر در طول شب می خواهید از اتاق نشیمن به آشپزخانه یا اتاق خواب بروید، وسیله ای که باید به محل خود برگردانده شود را در راه با خود ببرید.


  2. اگر خانواده پرجمعیتی دارید که تعداد زیادی باید از یک حمام و دستشویی استفاده کنند، برای هرکس یک سبد مخصوص درنظر بگیرید که وسایل مخصوص حمام خود را در آن نگه دارند و حتماً پس از استفاده آنرا به اتاق خود برگردانند. درست مثل زندگی در خوابگاه های دانشجویی. اینکار باعث می شود فضای حمام شلوغ و بی نظم نشود و هرکس به راحتی از وسایل خود استفاده کند و جروبحثی هم پیش نیاید.


  3. سبد یا جعبه ای در کمد یا گوشه ی از اتاق قرار دهید. در طول کار روزانه، مطمئناً چیزهایی پیدا می کنید که به هر دلیلی دیگر تمایلی به استفاده از آن ندارید و فقط خاک می خورند. آن وسیله را درون آن سبد یا جعبه بیندازید. وقتی جعبه پر شد، می توانید آنرا به افراد نیازمند ببخشید.


  4. گفته می شود که انیشتین هیچوقت برای به یاد آوردن چیزهایی که چک کردن آنها راحت است به خود فشار نمی آورد (حتی شماره تلفن خودش). عقیده او این بوده که اینکار باعث می شود فضای کافی برای اموری که می خواسته از قدرت مغزش برای آنها استفاده کند خالی شود. شما هم از این راهکار استفاده کنید و همه امور خود را در دفترچه ای یادداشت کنید که نیازی به به خاطر سپردن آنها نداشته باشید و بعد درصورت نیاز به آن رجوع کنید.


  5. صندوق پستتان را چک کنید. نگذارید صورتحساب ها و قبض ها آنجا تلنبار شود و بعد به سراغشان بروید. روزنامه و مجلات ارسالی را هم در جای مخصوص خود (نه روی میز آشپزخانه) قرار دهید.


  6. برای هرکدام از اعضای خانواده سبد مخصوص تهیه کنید که وسایل روزمره شان را در آن بریزند (مثل تکالیف و وسایل مدرسه، نامه های اداری، لباسهای کثیف و ...) به جای اینکه دور تا دور خانه پخش کنند.


  7. با گذراندن فقط 15 دقیقه هر شب برای آماده کردن همه چیز برای روز بعد، از آشفتگی و سردرگمی صبحها نجات پیدا کنید. می توانید از کارهایی که باید فردا انجام دهید یادداشت بردارید تا روز بعد بدانید که دقیقاً چه باید بکنید. لباسی که برای بیرون رفتن می خواهید تن کنید را آماده کنید. وسایل و لباسهای مدرسه بچه ها را آماده کنید. و مواد و وسایل لازم برای پختن ناهار فردا را نیز آماده کنید. میز صبحانه را بچینید و ....


  8. قبوض را سر وقت و در یک روز مشخص پرداخت کنید. بااین روش همیشه می دانید که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید و دیگر پرداخت قبض ها عقب نمی افتد.


  9. یک روز شنبه همه کارهای ناتمام خود را لیست کنید، چیزی که باید برای یکی از دوستانتان بفرستید، هدیه ای که دیر شده است، تلفنی که باید بزنید و ... همه هفته نوشتن آن را ادامه دهید. شنبه آینده لیستی درست و حسابی از همه کارهایی که باید انجام دهید دراختیار دارید. و همان روز یکی یکی همان کارها را با دقت و به نوبت انجام دهید.


  10. این رسم را در خانه راه بیندازید که هرکس مسئول شام و ناهار خودش و شستن ظرفهای خودش باشد. بچه ها غذاهایی مثل سیریال، ساندویچ و از این قبیل را خیلی دوست دارند. اینکار یک تنفس خوب برای آشپزی کردن است و به شما کمک می کند به فرزندانتان آموزش دهید در امور خود استقلال داشته باشند.  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/10:: 3:48 صبح     |     () نظر
   
  دلایل خیانت زنان

  دلایل خیانت زنان

  خیانت زیان آورترین عمل در یک ارتباط است که نه تنها منجر به                               صدمات غیر قابل جبران به طرفین می شـود، بلـکه اعتماد و اطـمیـنان کسـی که مورد خیانت قرار گرفته شده را نیز نسبت به افراد دیـگر  از بین خواهـد برد. مـعمولا نارضایتی  از مسائل گوناگون در یک رابطه باعث خیانت می شود ولی در کل هیچ عذری برای این عمل نکوهیده پذیرفته نیست و باید از آن دوری نـمود.

   خـوشـبـختانه در جامعه ما بدلیل فرهنگ و آداب و رسوم غنی و اصیـل ایرانـی، تعـداد زنانی که بـه شوهـران خود خیانت می کنند بسیار اندک است. در زیر برخی از دلایل خیانت زنان را می خوانید.

   

   دلیل شماره 10

   فساد اخلاقی

   فساد اخلاقی و عدم داشتن پاکدامنی برخی از زنان باعث میشود  این عمل ناپسند انجام گیرد.

  دلیل شماره 9

   خیانت شوهر

   اگرچه همه زنان برای انتقام جویی از هـمسرشان به آنها خیانت نمیکنند، ولی اکثرا"  احساس می کنند حال که مورد خیـانت قرار گرفته اند آنها نیز مجاز به مقابله بـه مثـل می باشند. برخی تصور می کنند بایـد طعم تلخ دارویی که به آنها خورانده شده را به شوهراشان بخورانند تا متوجه اشتباه خود  و آنچه که برسر همسرشان آمده بشوند.

  دلیل شماره 8 

   ابراز علاقه بیشتر توسط دیگری

   اگر فیلم "بی وفا" را دیده باشید متوجـه خـواهـید شـد که زنـان مـعمـولا وقـتـی مـورد وسوسه و اغوای شخص دیگری قرار میگیرند ممکن است دچار انحراف شوند. شاید او پشیمان شود و دوباره برگردد اما به چه قیمتی؟ آیا ارزش آن  را دارد؟

  دلیل شماره 7

   

   تغییرات شدید شخصیتی و رفتاری شوهر

  او دیگر مانند گذشته مهربان و با محبت نیست، زود عصبانـی می شـود، بـه هـر دلیل نزاع براه می اندازد، کمتر صحبت می کند، بهانه جویی مـی کنـد، ایـراد می گیـرد، بـه ظاهرش اهمیت نمیدهد، به همسرش اهمیت نمیدهد، دیگر از حرفهای عاشقانه اش خبری نیست و همه چیز به یکباره تغییر کرده است.

  دلیل شماره 6

   دیدگاه اشتباه

  برخی مردان متاسفانه به همسر خود فقط بعنوان یک "شریک جنسی" نگاه می کنند و از ارزشهای دیگر زندگی مطـلـع نیــستـنـد که ایـن امـر مـوجـب میـشود به امـور دیـگر نپرداخته و مسـیر اصـلی زنــدگی را منـحرف مـی سازند و درنـتـیجه سـرشکـسـتگی و پوچگرایی را برای همسر خود به ارمغان خواهندآورد که این نیز فکر "نادرست" خیانت را در او برای جبران کمبودهای زندگیش و بدست آوردن آنچه که شوهرش ازاو دریغ نموده، تقویت خواهد کرد.

   دلیل شماره 5

   عدم توجه و بی اهمیتی  توسط شوهر

  تنها چیزی که می توان با اطمینان کامل بیان کرد این است که هـمـه زنـان تـشـنـه و عاشق تعریف و تمجید توسط شوهرشان هستند بخصوص هنگامیکـه تغییری در آنها بوجود  آید. اگر او موهای بلند و بلوند خود را کوتاه و تیره نمود و توسط شوهرش مورد توجه و تعریف قرار نگرفت باید انتظار داشت فرد دیگری زحمت اینکار را بکشد!!!

   دلیل شماره 4

   مورد غفلت واقع شدن

  او احساس می کنـد کـسی که دوسـت داشـت تمام اوقـات خود را با او بـگـذرانـد اکنون بیشتر وقتش را در محل کار  و با همکاران و دوستان خود صرف میکند، احساس تنهایی می کند چراکه هرگاه همسر خود را  می طلبد با پاسخ منفی مواجه می شود، بخاطر آنچه که انجام داده مورد تحسین قرار نمیگیرد، احساس کمبود مینماید  چون شوهرش حداقل انتظاراتش را برآورده نمی کند.

  دلیل شماره 3

   

   پول  و وضعیت اقتصادی

  با کمال تاسف برخی از زنان بدلیل اینکه شوهر آنها دارای وضعیت مالی خوبی نیست و به مـقدار کافی به آنها پول پرداخت نمی کند فقط و فقط بخاطر پـول ( و نه عشق ) و برآورده شدن نیازهای مادی خود سمت دیگری کشیده می شوند که این بسیار جلوه زشت و نا پسند دارد چرا که با کمی همدلی و تلاش می توان براحتی به خواسته ای معقول مادی زندگی دست یافت.

  دلیل شماره 2

   ارضا نشدن جنسی

  مشکل برطرف نـشدن نـیاز جنـسی هـم از جمله مواردی است کـه گـاهـی توسل به پدیده نکوهیـده خـیانت را در برخی زنان موجب می شـود. امـروزه با پـیـشـرفـت علـم پزشکی بسیاری از مشکلات و کمبودهای جنسی چه در مردان و چه در زنان براحتی قابل درمان می باشد.

   دلیل شماره 1

   ماجرا جویی و حسادت

  به نظر می رسـد پـست تـرین دلیـل بـرای انـجام خیـانت حس ماجرا جویی و برانگیخه شدن احساسات بر اثر حسادت نسبت بـه شـوهـران زنـان دیـگر مـیـبـاشـد. ایـن نـوع  انگیزه ها معمولا در زنانی که به نوعی دارای مشکلات و کمبودهـای روانـی در زندگی می باشند دیده شده و خوشبختانه دارای تعدد بسیار اندک است.

   

  نتیجه: خیانت به هر صورتی که باشد و به هر دلیلی که انجام گرفته باشد ناپسند و منفور است و تنها یک نتیجه در بر خواهد داشت: شرمندگی

  منبع آش رشته

  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/9:: 5:37 صبح     |     () نظر
   
  خودآموز شکار شوهرهای خیانتکار
  خودآموز شکار شوهرهای خیانتکار


  تقدیم به دوست عزیزم که بعد از دوماه داره برمی گرده پیش شوهر خرسش

  "گرفتن مچ شوور" یه کار جدیه. احتیاج به حواس جمع داره. هر پنج گانش. باید خاک بازی رو تعطیل کنین و عین یه عقاب تیز ببینین، گلاب به روتون عین یه سگ بو بکشین، قرآن بینتون عین یه خفاش گوش بدین و ... چون حیوونش یادم نمی آد، عین خودتون مزه کنین.
  از اتاق خواب باید شروع کرد. لکه ها مهمترین شواهد هستن. خصوصاً اونهایی مذبوهانه سعی شده پاک بشن!
  - عزیزم انگار دماغت خون افتاده توی رختخواب؟
  - آ ... آ ... آ ... آره افتاده
  - تو به گور عمه عقب افتاده ات خندیدی، یعنی می خوای بگی من بعد از پونزده سال نوار بهداشتی لای پام گذاشتن فرق خون دماغ مرد و زن رو نمی فهمم؟؟؟؟
  تقریباً تمام مردایی که من می شناسم دماغشون کار نمی کنه، واسه همین چه بوی مشکوکی شنیدید، چه نه می تونید یه دستی بو رو بزنید:
  - عزیزم چه عطر خوشبویی زدی به بالش ... چیه؟
  - مم ... ممم ... همون عطری که مامانت برام خریده ... فکر کنم
  - عزیزم؟ نگاه کن ببین آخرین باری که انگشت کردم تو سوراخ دماغم یادم نرفته درش بیارم؟
  - ها؟
  - پس چرا می خوای عطر هپی کلینیک زنونه رو جای آدیداس مردونه غالبم کنی؟؟؟
  روژ لب از لب لیوان به این سادگی پاک نمی شه. واسه همین قبل از اینکه وقت کنه ست لیوانهای خونه رو یکجا بشکنه، همه رو دونه، دونه چک کنین. و خیلی خونسرد بگین:
  - از کی تا حالا ننه ات روژ لب جیگری می زنه؟
  - مامان من آرایش نمی ک ...
  - نه خیر ... اخبار بهت دیر می رسه، ننه ات برای پارتی که من دعوتش کردم هفت قلم آرایش کرده و خیلی خوشحاله. بخاطر اینکه توی اون پارتی، من و تو اون خانوم لب جیگری دعوتیم و قراره من سوراخهای سقف ننه ات رو تر و تمیز ایزوگام کنم.

  اما پیدا کردن مو یه چیز دیگه است. یه موی بلند رنگ کرده مسئله رو صفر بر هیچ حل می کنه و می شه از مرحله تحقیق مستقیم به مرحله محاکمه رفت. باید مو به مو بررسی کرد. ظرفهای کثیف، آیینه زندگی ان. اگه ظرفها و قاشق-چنگالا جفت جفت کثیف بودن یعنی اینکه روابط خوب پیش رفته که با هم غذا خوردن، ولی اگه از هر ظرف و قاشقی فقط یکی کثیف بود، دیگه روابط اینقدر خوب پیش رفته که جفتی تو یه ظرف غذا می خوردن.
  اگه خیلی ظرف کثیف بالا آورده بود:
  - این همه غذا رو با کی خوردی؟
  اگه همه ظرفها شسته شده و تر تمیز بودن:
  با کدوم کلفت رو هم ریختی که بعد از رختخواب ظرفهات رو هم می شوره؟
  دنبال کادوهای رمانتیک بگردین. فکر نکنین یه شورت تور توری قرمز-مشکی زیر میز تلویزیون پیدا می کنین. معمولاً شورت توتوری هاشون رو با خودشون می برن، چون چیزای گرونی هستن. دنبال چیزای معقول بگردین: عطر جدید، کتاب شعر جدید، شلاق چرمی، گل خشک شده، دهن بند سادو مازوخیسم، پرگار روترینگ هفت دهم و اینطور خزعبلات.
  بدنش رو هم گله به گله بگردین. باور کنین بین دوتا کتف آدم موقع خاروندن چنگ چنگی و زخم نمی شه.
  تلفن و اینترنت و این جور چیزا که دیگه گفتن نداره. باید چک بشن. ولی چیز دندون گیری گیر نمی آرین. دیگه هر خری بلده ای میلهاش رو تر تمیز کنه. اگه چیزی توی ای میل و تلفن و اینطور چیزا پیدا کردین وقت تلف نکنین، عقب افتاده ای که نمی تونه اینطور چیزا رو راست و ریست کنه ارزش زندگی کردن نداره. تا ور و رویی دارین طلاق بگیرین برین یه آدم با آی-کیوی بیشتر از کفتر چایی گیر بیارین خودتون رو بندازین بهش.

  مرحله بعدی اسمش "فیگور زیبای بی توجهه". باید یه روز حرف نزنین. هر چی گفت و هر کاری کرد فقط یه قیافه خوشگل بگیرین. با نیشخند یه وری. عین احمدی نژاد. معمولاً این موقع شوورها عجز ولابه می کنن. داد می زنن. کتک می زنن. قسم می خورن. گریه می کنن. ملق می زنن. پادرمیون جور می کنن. غش می کنن.
  ولی شما توجه نکنین. اگه اینجا وا بدین. با یه چند تا بوس و بغل خشک و خالی خر بشین، آخر شب خستگی کار تحقیق به تنتون می مونه که هیچ، یه صکص با غر و منت هم رو گردنتون افتاده که هیچ، از فرداش هم باید درمان سوزاک و سفلیس رو شروع کنین چون بی شک شوور بی عرضه تون در دو ماه گذشته با یه نفر به کلاس پرنس دایانا نخوابیده.
  مرحله بعدی چزوندن مفعولانه اس. باید آروم از زیبای بی توجه به مظلوم چزاننده حرکت کنین والا کارساز نیست. اول قیافه بدبخت می گیرین. بعد ...
  - خوشگله؟ چند سالشه؟ قدش بلنده؟ پسسوناش بزرگه؟ کونش از این قابلمه بزرگتره؟ پوستش سفیده؟ سبزه با نمکه؟ صداش نازکه؟ ساق پاش کلفته؟ چشاش رنگیه؟
  حواستون جمع باشه هر سئوالی که کردین منتظر جواب بشین. اگه جواب نداد تکرار کنین. تا خواست جواب بده سئوال بدی رو شلیک کنین:
  - لبش قلوه ایه؟
  - ....
  - لبش قلوه ایه؟
  - اصلاً کی گف ...
  - چشاش مشکیه؟
  - اصلاً کسی وجو ...
  - پسسوناش چقده؟
  بعدش می رسیم به "آلتیمت چزوندن":
  - یعنی بوسش هم کردی؟ چطوری کردی؟ اول لب بالا یا لب پایین؟ باهاش کافی شاپ هم رفتی؟ رو همون صندلی نشست که من می شستم؟ تو براش صندلی رو جلو کشیدی؟ براش یه شاخه شمشاد از پارک ملت هم کندی؟ وقتی کونش می خاره می خارونی؟ چلو کباب کوبیده مورد علاقه من رو هم بهش دادی؟
  اینجاش سر یه چیزای چرتی مثلاً وقتی فهمیدین توی کاسه توالت ماه عسلتون با هم پی-پی کردن، یه قطره اشک ... حواستون باشه، یه مشک گریه نکنین. فقط یه قطره شرتی بیاد از روی لپتون بیاد تا زیر چونه. بعدش ... فخخخ دماغتون رو بکشین بالا. از این به بعد دیگه کارتون آسون می شه. دیگه لازم نیست هر بار هربار اشک بچکونین. فقط کافیه چشتون رو بپوشونین و یه فخخخ کنین. فکر می کنه دارین گریه می کنین.
  مرحله آخر "شوهر آزاری مقایسه ایه". طبق روش قبل منتظر جواب می شین ولی جواب رو گوش نمی کنین و می رین سراغ سئوال بعد:
  من بوسام بهتر بود یا اون؟ من کونم گنده تره یا اون؟ من وقتی دستم رو صابون می زدم بهتر فرت فرت می کرد یا اون؟ تری گلیسیرید خون من رنگین تره یا اون؟ من وقتی فین می کردم بهتر نوت سی دیز می زدم یا اون؟
  مرحله بعد "لکاته بازی تقلیدیه". این مرحله عملیه. باید هر گاه و بیگاه یه قیافه ای برای خودتون درست کنین. مثلاً یه شالگردن پشمی ببندین دور کونتون، یه روژ قرمز وزغ هم بزنین به لب. چشماتون هم الق پلق، صورتی-بنفش-زرشکی بکشین. یه دفعه سر راهش عین جن باربکیو سبز بشین:
  - قیافه جدیدم رو دوست داری عزیزم؟ عین اون شدم؟ حالا بیشتر دوستم داری؟
  اگه توی این مرحله عاصی نشد و اعتراف نکرد یا عصبانی نشد بزنه شل و پلتون بکنه، کارتون خیلی سخت می شه. واسه اینکه با یه حرفه ای طرفین. دوباره باید از اول شروع کنین.
  یعنی ...
  دنبال لکه ها بگردین. از

  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/9:: 5:31 صبح     |     () نظر
   
  تظاهرات هشتاد و شش همسر یک مرد نیجریهای!

  تظاهرات هشتاد و شش همسر یک مرد نیجریه‌ای!

  لینک این خیر رو یکی از دوستان فرستاد واقعا جالبه حتما مطالعه کنیدنیشخند آفرین به این خانمها...یاد بگیرید   نیشخندخنده

  هشتاد و شش همسر یک مرد نیجریه ای که به علت داشتن بیش از چهار همسر بازداشت شده است روز جمعه با تظاهرات در مقابل وزارت دادگستری ایالت نیجر خواستار ازادی شوهرشان شدند.

  به گزارش خبرگزاری فرانسه از کانو، همسران محمد بلو ماسابا (84 ساله) به همراه بیست تن از یکصد و هفتاد فرزند وی راهی وزارت دادگستری در ایالت نیجر شدند تا خواستار ازادی فوری همسرشان شوند.

  یک از مسئولان وزارت دادگستری ایالت نیجر گفت این افراد با سه اتوبوس خود را به مقابل ساختمان دادگستری رساندند و در اعتراض به بازداشت و زندانی شدن همسرشان تظاهرات کردند. انها پلاکاردهایی در دست داشتند که روی انها نوشته شده بود "ما همسران شرعی هستیم."

  زنان به حکم دادگاه شرعی نیجر اعتراض داشتند که قصد دارد ماسابا را مجبور کند طبق شریعت، هشتاد و دو همسر خود را طلاق دهد و حداکثر چهار همسر را نگه دارد.

  ماسابا زمانی معروف شد که دو ماه پیش به خبرنگاران گفت هشتاد و شش همسر و یکصد و هفتاد فرزند دارد. سپس پلیس شهر بیدا که بزرگترین شهر ایالت نیجر است او را بازداشت کرد.

  گروه نصرالاسلام روز بیست و یکم اوت ماسابا را مهدور الدم معرفی کرد ولی مقامات محلی تصمیم گرفتند دو روز به وی مهلت دهند تا به قانون پایبند بماند یا ایالت نیجر را ترک کند.

  ماسابا دو هفته پیش قول داد هشتاد و دو همسر خود را طلاق دهد ولی به قولش عمل نکرد.

    
  نویسنده : روح الله هاشمى طاهرى ; ساعت ??:49 ‎ق.ظ روز سه‌شنبه 9 مهر ،???7
  تگ ها : زن ، مرد ، دادگاه ، نیجریه

  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/8:: 6:17 صبح     |     () نظر
   
  10 راز ابراز علاقه
   10 راز ابراز علاقه
   
  12345.jpg
  1- به جای انکه از روی در مانگی رمانتیک باشید با چشمان باز و امیدوارانه رمانتیک باشید.
  2- به خاطر داشته باشید خوشحالی و خوشبختی چیزی نیست که مالکش باشید.خوشبختی یک مهارت است . خوشبختی را نمی توانید به چنگ آورید. خوشبختی را هنگامی تجربه خواهید کرد که بیاموزید در هر لحظه چگونه زندگی کنید.
  3- چنانچه خواهان آن هستید که عاشق باشید. می بایست نخست عشق را در درون خود جسته و یافته باشید. فقط در این هنگام است که عشق را در دیگری نیز خواهید یافت.
  4- به ازدواج خود مانند راهی محتول کننده و سفری که در بردارنده رشد و تغییر شخصی است بنگرید . گام برداشتن در این مسیر برای شما و همسرتان نیرو استحکام , پایمردی و بردباری به همراه خواهد آورد تا بتوانید سفر عشق را دو شادو ش یکدیگر بپیمایید.
  5- به همسرتان توجه و علاقه نشان دهید و هرگز از یاد مبرید که چرا عاشق او شدید.
  6- به همسرتان کمک کنید شما را بیشتر و بهتر دوست داشته باشد. با در میان گذاشتن خواسته های پنهان و نیز درونی ترین و عمیقترین نیازهایتان با او کمکش کنید تا شما را خوشحال کند.
  7- به بیان این نکته که عاشق همسرتانید اکتفا نکنید. به او بگویید چرا دوستش دارید و به او عشق می ورزید.
  8- اعجاز و وفوری را که همسرتان با عشق خود به زندگیتان آورده شکر گزار باشید.همانا او کلید ورود شما به بهشت روی زمین است.
  9- به خاطر داشته باشید ازدواج به شما کمک می کند تا هر آنچه را در شما دوست داشتنی نیست بهبود بخشید.
  10- پایبندی خود را ازدواجتان هر روز تمدید وتجدید کنید . آن را قوی تر و عمیقتر از روز قبل سازید. این امر رابطه شما را از یک دوستی و یا موانست به یگانگی و الحاقی حقیقی و کم نظیر بدل می سازد که یک یک اعمال و حرکات شما را از معنا و مفهوم آکنده می سازد.
  همواره مراقب چهار نشانه هشدار دهنده در مورد ازدواج باشید:
  مقاومت, مخالفت, جبهه گرفتن
  بی میلی, دلخوری , انزجار
  طرد کردن , رد کردن , نپذیرفتن
  واپس زدن , سرکوب کردن و سرخوردگی

  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/7:: 2:18 صبح     |     () نظر
   
  فقط آقایان بخوانند

   

  oh my cake!

  زنها را درک کنید تا صمیمیت فوران کند. تنها حسی که این موجود آسمانی را هراسان می‌کند عدم درک متقابل از سوی همسرش می‌باشد. همانقدر که مردان از عدم شایستگی می‌ترسند، زنان از این که احساسات و عواطف‌شان درک نشود، بیمناک هستند.
  اگر می‌خواهید شوهری نمونه باشید، باید بدانید که‌:
  1 - زنان را درک کنید.
  نیازها، عواطف و حضور همسرتان را درک کنید. شما باید شادی‌، ناراحتی‌، سرزندگی و کسالت و همة حالات آنها را درک کنید.
  2 - زن باید حرف بزند، تا راحت شود.
  زنان باید صحبت کنند، آنان با صحبت کردن آرام می‌شوند. همین که شروع به تعریف کردن می‌کنند، انگار که آن مسئله به بهترین شکل حل شده است‌. هرگز او را از تعریف کردن و صحبت کردن‌، باز ندارید.
  3 - گوش کنید.
  فراوان و فراوان به حرفهایش گوش دهید. وانمود نکنید که می‌شنوید بلکه با دقت به حرفها و درد دلش گوش کنید. گوش کردن به صحبت هایش بذر صمیمیت را در دل شکنندة او می‌کارد. هنگامی که صحبت می‌کند صمیمانه نگاهش کنید و گوش دهید.
  4 - راه حل ندهید.
  سریع پیشنهاد و راه حل ندهید. زن نمی‌گوید که شما مشکل را حل کنید. او می‌گوید چون تنها می‌خواهد که گفته شود و نمی‌خواهد مسئله حل شود. اگر می‌گوید: سرم درد می‌کند. نگویید برو دکتر. بگذارید به صحبتش ادامه دهد.
  5 - زن به توجه شما نیاز دارد.
  به او توجه کنید. به نیازهایش به لباسهایش‌، به صورتش و آرایش جدیدش‌. به فعالیتهای روزانه‌اش و به تمام صبوری‌هایش‌. وقتی وارد خانه می‌شوید، نگاهش کنید. به مهمانی که می‌روید بین مردم غرق نشوید و هراز گاهی به دنبال او نیز بگردید. هم توجه کنید و هم به آنها فضا بدهید. او کفش تازه خریده و به شما می‌گوید، چطوره‌؟ و شما می‌گویید: خوبه‌! او خودش هم می‌داند که کفش خوبی خریده است‌. چیزی بیش از اینها می‌خواهد. او باید بشنود که‌: به پاهای تو فوق العاده است‌.
  6 - زن دوست دارد مرد مقتدر باشد.
  مرد نباید ضعیف باشد. زنان از تماشای قدرت همسرشان لذت می‌برند. مقتدر باشید. دست کم نشان دهید که مقتدرید. تلاش کنید. با شخصیت و محترم باشید. ورزش کنید. خرابی‌های خانه را سریع تعمیر و اصلاح کنید. مسؤولیت‌پذیر باشید.
  7 - زن دوست دارد که به او احترام بگذارید.
  به او احترام بگذارید. تنها خدا می‌داند که احترام گذاشتن به او چقدر برایش لذتبخش است‌. مرد و زن در جلوی در ایستاده‌اند. زن کیف می‌کند اگر شما بگویید: اول خانمها و او جلو برود. هرگز زن را جلوی دیگران خرد نکنید. پیش بچه‌ها، فامیل و حتی غریبه‌ها با او خیلی محترمانه صحبت کنید.
  8 - زن به اعتبار نیاز دارد.
  تنها شما می‌دانید که می‌توانید اعتبار مورد نیاز خانمها را به آنها بدهید. زن را یکی از معتبرترین و شاید دقیقاً معتبرترین فرد خانواده معرفی کنید. البته بدون لطمه زدن به شخصیت خودتان‌.
  9 - به همسرتان قوت قلب دهید.
  به او اطمینان دهید. به او بگویید که دوستش دارید. بگویید که همیشه حمایتش می‌کنید و تنهایش نمی‌گذارید. بگویید که او یک کانون محبت است و خانه بدون او روح ندارد. قوت قلب‌، یک بمب صمیمیت است‌.
  این قوانین بسیار ساده‌، اما مهم را اجرا کنید، خواهید دید که صاحب بهشت روی زمین خواهید شد!  منبع : © 1381-1382 Rahezendegi.com


  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/6:: 3:47 صبح     |     () نظر
   
  مردان زیر برای خانمها سرد کننده و بی ارزش هستند

   

  مردان زیر برای خانمها سرد کننده و بی ارزش هستند

  عشق ورزی یکی از مهمترین اجزاء سازنده یک رابطه پایدار و لذت بخشه؛ در روابط جنسی، رابطه جسمی و رابطه عاطفی دو چیز مهم هستن.در روابط کوتاه مدت که بیشتر با هدف رسیدن به اوج لذت و ارگاسم صورت میگیره، تاکید بر روی رابطه بدنی و جسمیه اما اگه خواهان یک رابطه بلند مدت با همسرتون هستین نمی تونین صرفا به برقراری یک رابطه جسمی بسنده کنین و خیالتون رو راحت کنین که فقط به صرف عمل دخول و سکس میتوانین زندگی شیرین و خوبی را تجربه کنین.

  برای اینکه بتوانین رابطه جنسی تون رو همیشه گرم نگه دارین و به فراخور اون زندگی شیرینی رو تجربه کنین باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتون رو هم در نظر بگیرین و با شناسایی رفتارهایی که موجب سرد شدن رابطه تون میشه از عواقب احتمالی اون جلوگیری کنین. .....>>>>>

   


  مردان زیر برای خانمها سرد کننده  و بی ارزش هستند:1. مردهایی که با بدن زنها آشنا نیستن. 2. مردهایی که بیش از حد روی بدن زن خشونت اعمال میکنن. 4. مردهایی که به هنگام سکس کثیف کاری میکنن(قابل توجه کسانی که در اثر فیلمهای پرنو گرافی تمایل دارن منیشان را بروی بدن زن خالی کنن، شکلات به بدن زنان بمالن و ادرارشاون را روی سینه های زنان خالی کنن و ...... هزار جور کثافت کاری دیگه) 5. مردهایی که بیش از حد خشونت اعمال میکنن. 6. مردهایی که از بهداشت شخصی پایینی برخوردارن.(قابل توجه کسانیکه دهانشون همیشه بوی بد میده، ناخنهایشون بلند و زیرشان پر از چرکه، بدنشون بوی عرق متئفن میده، دستهایشون پینه های زبر و خشن داره ، پاها و جورابهای بد بو و کثیف دارن، ریش های پشمالو دارن و ...... ) 7. مردهایی که بیش از حد به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زن اهمیت میدهن(قابل توجه کسانیکه به اندام زنانشان خیلی توجه میکنن و خود وجود زنانشون را فراموش میکنن) 8. مردهایی که زن ها را بر اساس ارگاسم(رسیدن به اوج لذت جنسی) او طبقه بندی میکنن(قابل توجه کسانیکه مدام از همسرشان میپرسن"ارضاء شدی؟" و بجای اینکه به عشق ورزی در رابطه رو بیارن، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه میکنن و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت میدونن و به اون میبالن!) 9. مردهایی که زن را مجبور به معاشقه ی ...... میکنند(قابل توجه کسانیکه خودخواهانه همسرشون رو وادار میکنن و اجبار را بر رابطه شون حاکم میکنن!) 10. مردهایی که زیاده از حد نگران عملکرد و توان جنسی خودشون هستن( قابل توجه کسانیکه مدام در این خیالن که زود انزالی دارم ، آلتم کوچیکه ، نمیتونم بیشتر از 10 دقیقه سکس کنم و ........ ) 11. مردهایی که با تلویزیون روشن عشق ورزی میکنن!( قابل توجه کسانی که دوست دارن مثل بازیگرای فیلمای پرونوگرافی با همسرشان رفتار کنن و به جای سکس کردن با خانومشون در ذهنشون با هنرپیشه فیلم سوپر سکس میکنن!) 12. مردهایی که هروقت مست یا نئشه هستن نیاز جنسی پیدا میکنن و حتما باید در این اوقات سکس کنن. 13. مردهایی که بلافاصله پس از اتمام سکس و اطفاء شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور میشن. 14. مردهایی که وقت کافی صرف تحریک کردن زن شون و پیش نوازش نمیکنن و بلافاصله سراغ عمل دخول میرون. 15. مردهایی که عادات شخصی زشت و چندش آور دارن( دست کردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ کندن، باد در کردن، عطر تند زدن و ....... از جمله عادات چندش آور برای زنان میباشه!) 16. مردهایی که دوست ندارن به همسر خودشون معاشقه ..... بدهن(قابل توجه کسانی که گفتن کلمه دوستت دارم رو برای مردا عار میدونن و مردی رو به سختی و بی احساسی میدونن) 17. مردهایی که اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارن(قابل توجه پروش اندام کاران) 18. مردهایی که با دیگران خوش رفتار نیستن(قابل توجه کسانیکه مدام تویه کوچه و خیابون و در حال رانندگی به این و اون فوحش میدن و به مردم احترام نمیگذارن)

  19. مردهایی که زنشون رو دوست ندارن و نسبت به اون هیچ احساسی ندارن

   


  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/1:: 6:19 عصر     |     () نظر
   
  اصول ساده ای که زنان ، باید در همسر داری رعایت کنند
  اصول ساده ای که زنان ، باید در همسر داری رعایت کنند
  دسته:اصول رابطه جنسی

  اصول ساده ای که زنان ، باید در همسر داری رعایت کنند

  برای آنکه زندگی زناشوئی از شادی ونشاط لازم برخوردار باشد، زن دربرابر شوهر باید اصولی را رعایت کند. شما خانم محترم در صورتی که این اصول را رعایت کنید ، همسر شما شیفته شما خواهد شد و تا آخر عمر عاشقانه دوستتان خواهد داشت . هرگز فراموش نکنید یک ” پر” را نمی توان با فشار و قدرت به جایی پرتاب کرد ولی همین” پر” را می توان با جریان ساده هوا به هر جایی فرستاد .

  ?- درکلیه موارد معیشت اعم از تملک ودرآمد وغیره ازکلمه ما استفاده نمایید نه من وتو ؛ فراموش نکنید که اکنون زندگی مشترک شروع شده دیگرمن وتومطرح نیست.

  ?- درمقابل شوهر خود هرچند حق باشما باشد، لجبازی واصرار نکنید.

  ?- شوهر خود را بخصوص درمقابل بستگانش تحقیر نکنید. ازتعریف و تمجید بستگان خود درمقابل آنان پرهیز نمایید.

  ?- از مخالفت ومشاجره با شوهر خود بپرهیزید.

  ?- چنانچه کمک‎هائی ازطرف بستگان شما به شوهرتان شده آنها را به رخ او نکشید.

  ?- با دوستان وآشنایان شوهرتان درمعاشرت‎ها بیش ازحد معمول گرم نگیرید.

  ?- شوهر خود را درمعاشرت با اقوامش محدود نکنید.

  ? - دررفت و آمد و معاشرت با بستگان شوهر خود پیشقدم باشید.

  ?- به بستگان نزدیک شوهر خود (مادرشوهر، پدرشوهر، برادرشوهر، خواهرشوهرو…) بیش از خویشاوندان دیگر احترام بگذارید.

  ??- زحماتی که برای پذیرایی خویشاوندان شوهر خود متحمل می شوید به رخ شوهر خود نکشید.

  ??- چنانچه در آمدی دارید و برای زندگی هزینه می‎کنید آن را بازگو نکنید.

  ??- از مردان دیگر نزد شوهرتان تمجید نکنید. هیچ مردی را به رخ شوهرتان نکشید و ترجیح ندهید و در گفتار این موضوع را رعایت کنید.

  ??- برای انجام درخواستهای خود با شوهرتان با خشونت و آمرانه برخورد ننمایید.

  ??- برای برآوردن نیازمندیهای خود از نظر مادی و غیر مادی امکانات شوهر خود را در نظر بگیرید و او را تحت فشار نگذارید .

  ??- خود را برای شوهرتان بیارایید و بهترین و تمیزترین لباس خود را در مقابل وی بپوشید.

  ??- در مقابل شوهر خود با حالت افسرده و اخمو حاضر نشوید .او را در موقع ورود به خانه با لبخند و شاد وخندان استقبال کنید.

  ??- پس از مراجعت شوهر خود به خانه کارهای خود را حتی الامکان کنار بگذارید ودر حضور او بنشینید و با سخنان خوشایند و با گرمی با او خداحافظی کنید.

   

   


  کلمات کلیدی:

  نوشته شده توسط سخی فرهادی 87/8/1:: 6:14 عصر     |     () نظر
  <      1   2   3   4   5   >>   >
  درباره
  صفحه‌های دیگر
  لینک‌های روزانه
  لیست یادداشت‌ها
  پیوندها
  EMOZIONANTE
  حاج آقاشون
  خورشید تابنده عشق
  پرسه زن بیتوته های خیال
  در انتظار آفتاب
  همفکری
  شین مثل شعور
  فرزانگان امیدوار
  آیینه های ناگهان
  ای لاله ی خوشبو
  همنشین
  به وبلاگ بیداران خوش آمدید
  گل رازقی
  دیار عاشقان
  سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی
  وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی
  مذهبی فرهنگی سیاسی عاطفی اکبریان
  ***جزین***
  به سوی فردا
  ((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
  آخرالزمان و منتظران ظهور
  جمله های طلایی و مطالب گوناگون
  لیلای بی مجنون
  به سوی آینده
  عشق سرخ من
  یا امیر المومنین روحی فداک
  نگاهی به اسم او
  ایران
  آموزه ـ AMOOZEH.IR
  و رها می شوم آخر...؟!!
  جلوه
  بی نشانه
  PARSTIN ... MUSIC
  اگه باحالی بیاتو
  رهایی
  قعله
  دارالقران الکریم جرقویه علیا
  alone
  منتظر ظهور
  علی اصغربامری
  upturn یعنی تغییر مطلوب
  عشق و شکوفه های زندگی
  پارمیدای عاشق
  دلبری
  نظرمن
  هو اللطیف
  افســـــــــــونگــــر

  جاده های مه آلود
  جوان ایرانی
  hamidsportcars
  پوکه(با شهدا باشیم)
  *پرواز روح*
  (( همیشه با تو ))
  عصر پادشاهان
  جمعه های انتظار
  سپیده خانم
  هادرباد شناسی (روستایی در شرق شهرستان بیرجند) HADERBAD SHENASI
  بندیر
  شقایقهای کالپوش
  لنگه کفش
  د نـیـــای جـــوانـی
  قلمدون
  نهان خانه ی دل
  مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
  گل باغ آشنایی
  یه گفتگوی رودر رو
  پرواز تا یکی شدن
  بچه مرشد!
  سکوت ابدی
  وبلاگ عقل وعاقل شمارادعوت میکند(بخوانیدوبحث کنیدانگاه قبول کنید)
  *تنهایی من*
  سرای اندیشه
  SIAH POOSH
  بلوچستان
  خاکستر سرد
  شجره طیبه صالحین ،حلقه ریحانه
  شوالیه سیاه
  خندون
  هم نفس
  آسمون آبی چهاربرج
  محفل آشنایان((IMAN))
  .:: بوستان نماز ::.
  عاشقان
  ای نام توبهترین سر آغاز
  هه هه هه.....
  سه ثانیه سکوت
  ►▌ استان قدس ▌ ◄
  بهترین آرزو هایم تقدیم تو باد.

  مهر بر لب زده
  نغمه ی عاشقی
  امُل جا مونده
  هفت خط
  محمد جهانی
  جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
  ارتش دلاور
  نگاهی نو به مشاوره
  طب سنتی@
  فانوسهای خاموش
  گروه تک تاز
  مقاله،پایان نامه،پرو‍ژه،کتاب الکترونیک،تحقیق،جزوه،نمونه سوال و..
  سیب سبز
  دانشگاه آزاد الیگودرز
  فریاد بی صدا
  اکبر پایندان
  کانون فرهنگی شهدای شهریار
  پژواک
  تخریبچی ...
  عاشقانه
  geleh.....
  بــــــــــــــهــــــــــــار
  ****شهرستان بجنورد****
  وبلاگ آموزش آرایشگری
  یک کلمه حرف حساب
  پلاک آسمانی،دل نوشته شهدا،اهل بیت ،و ...
  «حبیبی حسین»
  ..:.:.سانازیا..:.:.
  +
  یــــــــــــــــاســــــــــــــــــــمـــــــنــــ
  حوض سلطون
  شب و تنهایی عشق
  داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
  دلدارا
  پناه خیال
  مجله اینترنتی شهر طلائی
  جوک بی ادبی
  عاطفانه
  آقاشیر
  امامزاده میر عبداله بزناباد
  قرآن
  دریـــچـــه
  بـــــاغ آرزوهــــا = Garden of Dreams
  صراط مستقیم
  من بی تو باز هم منم ...
  عشق در کائنات
  ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
  سروش دل
  تنهایی
  روانشناسی آیناز
  کـــــلام نـــو
  جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
  بصیرت مطهر
  سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
  آوای قلبها...
  اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
  تنهایی افتاب
  نمایندگی دوربین های مداربسته
  کوسالان
  امام مهدی (عج)
  @@@گل گندم@@@
  سفیر دوستی
  کافه محلی است برای جمع شدن وسرچشمه آغاز زایش هرچشمه است
  کلبه عشق
  تنهایی......!!!!!!
  دریــــــــای نـــور
  کربلا
  جوکستان بی تربیتی
  کلبهء ابابیل
  وبسایت رسمی مهندس امیر مرتضی سعیدی ایلخچی
  تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
  جـــیرفـــت زیـبا

  سارا احمدی
  مهندسی عمران آبادانی توسعه
  ققنوس...
  حزب الله
  ««« آنچه شما خواسته اید...»»»
  ashegh
  طاقانک
  تک درخت
  تراوشات یک ذهن زیبا
  سکوت سبز
  هر چی بخوای
  پیامنمای جامع
  پرنسس زیبایی
  بوی سیب BOUYE SIB
  @@@این نیزبگذرد@@@
  بادصبا
  ಌಌتنهاترین عشق یه عاشق دل شکستهಌ᠐
  راز رسیدن به شادی و سلامتی
  معارف _ ادبیات
  پوست مو زیبایی
  تنهای تنها
  آخرین صاحب لوا
  جاده مه گرفته
  دخترانی بـرتر از فــرشته
  دلـتنگـ هشـیگـــــــــی
  تبسمـــــــــــــــی به ناچار
  ماتاآخرایستاده ایم
  سایت روستای چشام (Chesham.ir)
  مستانه
  وبلاگ گروهیِ تَیسیر
  ناز آهو
  گیسو کمند
  جــــــــــــــــوک نـــــــت
  عکس سرا- فقط عکس
  عکس های عاشقانه
  حقوق دانشگاه پیام نور ایلام
  تیشه های اشک
  فقط خدا رو عشقه
  پاتوق دوستان
  بنده ی ناچیز خدا
  آزاد
  ارمغان تنهایی
  فقط عشقو لانه ها وارید شوند(منامن)
  سلام آقاجان
  ردِ پای خط خطی های من
  منطقه آزاد
  علی پیشتاز
  تنهاترم
  محمدمبین احسانی نیا
  یادداشتهای فانوس
  دوست یابی و ویژگی های دوست
  کد تقلب و ترینر بازی ها
  ستاره سهیل
  داستان های جذاب و خواندنی
  عاشقانه
  گدایی در جانان به سلطنت مفروش
  یادداشتهای من
  شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
  سرافرازان
  *bad boy*
  سرزمین رویا
  برای اولین بار ...
  خاطرات و دل نوشته های دو عاشق
  چون میگذرد غمی نیست
  بازگشت نیما
  دهیاری روستای آبینه(آبنیه)
  روستای زیارتی وسیاحتی آبینه(آبنیه)باخرز
  سایه سیاه
  رازهای موفقیت زندگی
  دوره گرد...طبیب دوار بطبه...
  * ^ــ^ * تسنیم * ^ــ^ *
  بچه های خدایی
  مرام و معرفت
  خوش آمدید
  The best of the best
  بوستان گل و دوستان
  صفیر چشم انداز ایران
  من.تو.خدا
  ۞ آموزش برنامه نویسی ۞
  شبستان
  دل شکســــته
  یکی هست تو قلبم....
  برادران شهید هاشمی
  شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
  یامهدی
  تنها هنر
  دل نوشته
  صوفی نامه
  har an che az del barayad
  منتظر نباش تا پرنده ای بیاید و پروازت دهد در پرنده شدن خویش بکوش
  شجره طیّبه

  دانلود هر چی بخوایی...
  نور
  Dark Future
  مجله مدیران
  S&N 0511
  **عاشقانه ها**
  پنجره چهارمی ها
  AminA
  نسیم یاران
  تبیان
  صدای سکوت
  (بنفشه ی صحرا)
  اندکی صبر سحر نزدیک است....
  ابهر شهر خانه های سفید
  عشق
  ترانه ی زندگیم (Loyal)
  توشه آخرت
  قـــ❤ــلـــــب هـــــای آبـــــی انــ❤ـــاری
  جزتو
  ترخون
  عشق پنهان
  @@@باران@@@
  شروق
  Manna
  السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
  پرسش مهر 8
  دریایی از غم
  طره آشفتگی
  ...ترنم...
  Deltangi
  زیبا ترین وبلاگ
  ارواحنا فداک یا زینب
  علمدار بصیر
  کرمان

  عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین
  عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
  قمه‏زنی سنت یا بدعت؟
  سلام
  عطش
  حضرت فاطمه(س)
  ♀ ㋡ JusT fOr fuN ㋡ ♀
  اواز قطره
  محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
  عکس
  آرشیو یادداشت‌ها
  دینی
  گلچینی از جغرافیای طبیعی و تاریخی افغانستان
  آثارتأریخی افغانستان
  گلچینی از تاریخ جهان و افغانستان
  میراث گرانبهای گذ شتگان چراغی است برآیند گان
  کابل و ولایات افغاانستان عزیز
  زبان شرین پارسی
  وازه نامهء هم زبانان
  ادبیات و هنر
  پرواز خیال
  شعر و ادب
  اى الهه عشق مادر!
  عاشقانه ها
  موزیک و اشعار آهنگهای بهترین اوازخوان افغان احمد ظاهر و دیگران
  سیاسی
  جامعه شناسی -مردم شناسی
  دانستنیهای جالب
  طب ورزش صحت وسلامتی
  مسائل جنسی خانه و خانواده
  آموزش زیبایی
  روانشناسی
  طب سنتی و نسخه های پزشکی با گیاهان دارویی
  غذا موادغذائی و اشامیدنیها
  خواص میوه ها و سبزیجات
  اخبار
  زندگینا مه
  داستانهای کوتاه و آموزنده
  نجوم فضا وفضانورد ی
  کمپیوتر انترنیت و وب نویسی
  لطیفه ها اندرز ها و پیامهای کوتاه خواندنی و عالی
  طنز
  تقویم هجری شمسی اوج درایت فرهنگی ما
  سرگرمی ها
  معرفی کتاب
  تصویر عکس ویدئو فلم
  بهترین های خط
  جالبترین کارتونها
  طالع بیی
  یادداشتها
  قوانین خواب و رویا وتعبیرخواب
  تبریکی و تسلیت
  داغ غربت
  علمی
  تاریخی و اجتماعی
  خانهء مشترک ما زمین
  اشعار میهنی رزمی و سیاسی
  هوا و هوانوردی
  آموزش و پرورش
  معانی اصطلاحات و تعاریف
  دنیای عجاء‏بات